Борги закарпатців за газ сягли майже мільярда гривень

Борги закарпатців за газ сягли майже мільярда гривень

Станом на початок липня поточного року закарпатці боргують за спожитий природний газ 939,3 млн грн.

Серед найбільших боржників споживачі Ужгородського, Мукачівського та Виноградівського районів, де пальму першості тримають районні центри та села з великою кількістю споживачів. Заборгованість споживачів тільки у цих районах області становить 530,4 млн. грн, а це понад 56 % від загальної суми заборгованості.

«Після відключення від газової мережі левова частина боржників погашають заборгованість впродовж кількох днів. Але варто пам’ятати: споживачам, яким припинили постачання газу, необхідно буде не тільки повністю погасити борг за вже спожитий ними газ, а й сплатити чималі кошти за відновлення газопостачання. На жаль, припинення газопостачання – це єдиний, справді дієвий спосіб», – коментує директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

ТОВ «Закарпатгаз Збут» здійснює постійний контроль за станом розрахунків за природний газ споживачами області. У випадку наявної заборгованості клієнт інформується про це за допомогою СМС-повідомлень або телефонних дзвінків, які здійснюють оператори контакт-центру компанії. Якщо реакції і розуміння з боку споживача немає – клієнтів письмово попереджують про заборгованість, а відтак – надсилають повідомлення про припинення газопостачання. Наступним етапом є безпосередньо припинення газопостачання, та передача справи до суду, повідомили у прес-службі ТОВ «Закарпатгаз Збут».

Довідка

Упродовж першого півріччя поточного року від газопостачання відключено понад 1 тис боржників компанії, ще 24,5 тис. – отримали попередження про припинення постачання газу через наявні борги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *