Letyshops

Блок Порошенка не хоче співпраці з закарпатським криміналітетом

Блок Порошенка не хоче співпраці з закарпатським криміналітетом

балоги2Сьогодні прес-служба Блоку Порошенка заявила, що  кандидати у народні депутати Віктор та Іван Балоги були позбавлені підтримки партії «Блок Петра Порошенка»: “Повідомляємо, що Віктор та Іван Балоги балотуються до Верховної ради України як самовисуванці” Відтак розкол, який усі передбачали одразу після виборів стався раніше, фальстартом.

Схоже, пропрезидентська партія взяла курс на дистанціювання від Сім»ї, надто багато компромату останнім часом вийшло назовні про мукачівських політиків. Враховуючи зниження рейтингів Блоку Петра Порошенка, вони не можуть собі дозволити таку розкіш як співпраця з криміналітетом. Навіть взамін на гарантію потрібної кількості голосів на округах.

 

Водночас у Балог своя манера політичної співпраці. І Порошенко про це чудово пам»ятає.

У 97му ще зовсім молодий і невідомий мукачівський бізнесмен Віктор Балога із Завидова тільки починав своє сходження на політичний олімп країни і починав цілком в дусі 90-их. Тоді він познайомився із Віктором Медведчуком. І не просто познайомився, а на деякий час став його особистим водієм, а згодом і політичним партнером та активним членом партії СДПУ(о). Саме Медведчук згодом зробив Балогу мером Мукачева, а відтак і губернатором Закарпаття.

Тим не менш, «любов» двох Вікторів тривала недовго. Уже у 2002 році Балога кидає соціал-демократів та об’єднується з «Нашою Україною». З Ющенком він до того вже встигає познайомитись, займаючи посаду голови ОДА, і підтримує тісні зв’язки до парламентських виборів 2002-го. І стає народним депутатом саме за підтримки цієї політичної сили. «Кидає» Балога есдеків доволі радикально, встигаючи паралельно звалити на них вину за катастрофічну економічну ситуацію, що склалася у той час у регіоні. Разом з тим, умудряється зав’язати ще одне політичне знайомство, яке згодом дасть йому чимало преференцій. Справа в тому, що тоді СДПУ(о) «кинув» не тільки Балога, але й Петро Порошенко. Зробили вони це приблизно в один час і одними методами. Вочевидь, тоді і зав’язалася дружба двох політиків.

Однак повернемось до Ющенка. Ким він став для Віктора Балоги українці все ще пам’ятають. Часи правління мукачівської Сім’ї в Адміністрації Президента надовго увійдуть в історію України.  Як і «розлучення» такої здавалося б, гармонійної політичної пари.

Власне, саме Ющенко після програшу на своїх других президентських виборах потрапив у немилість колишнього голови своєї адміністрації і той без найменших докорів сумління перейшов до нового глави країни – Віктора Януковича. Уже в статусі міністра МНС та з обіцянками термінової самоліквідації партії Єдиний Центр.

Як бачимо нині, обіцянки так і залишилися обіцянками, а Віктор Янукович став черговою жертвою мукачівського «кидали». Балога потім ще не один місяць активно розписував у своєму улюбленому Фейсбуці про те, як жахливо живеться Україні за правління тирана Януковича. Однак правління донецьких закінчилося, а мукачівським владу втрачати не хотілося. Тому і згадав Віктор Балога про своє давнє «постесдеківське» знайомство із кондитерським магнатом, а нині президентом України Петром Порошенком. Однак якщо від усіх своїх попередніх політичних партнерів Балога встигав отримати певні преференції і вже після цього припиняв їхню співпрацю, то дружба з Петром Порошенком закінчилася неочікувано рано. Так, можна сміливо стверджувати, що близький родич на посаді міністра оборони та повністю ручний голова ОДА це вже непогані здобутки, отримані завдяки прихильності Гаранта. Однак схоже на цьому Ера Сім»ї Балог таки скінчиться. Очікувано, але неочікувано рано.

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Блок Порошенка не хоче співпраці з закарпатським криміналітетом”

  1. А ще Балогу В.І. кришував всю дорогу екс-прокурор Закарпаття, смотрящий Пшонки в регіоні-папа карло Бенца Ю.Ю., якому Балога винен… таргани смердючі!

  2. А мені тепер що робити? А моїй Галині Цар що робити? Цей Балога задовбав вже.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *