Doc.ua запис до лікаря

Бійці ДУКу зустрілиця з ужгородськими студентами (ФОТО)

Наше життя так складається на сьогоднішній день, що військово-патріотичне виховання займає почесне лідируюче місце в ньому. Життя і справді диктує нові умови. Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ іде в ногу з часом. Проводимо різноманітні тематичні заходи, організовуємо зустрічі з учасниками АТО.

дук2

18.09.2014 року в залі бібліотеки училища організовано зустріч з нашими земляками, бійцями  «Батальйону правого сектору» Добровольчого українського корпусу (ДУК) так званої війни на Сході АТО, це добровольці Артур Кірімов, Шелепець Євгеній, Котуль Віктор. Під час зустрічі бійці мали можливість розповісти про своє перебування на Сході. Вони ділилися своїми спогадами та враженнями.  Розповідали про незламність українського духу та українського народу, про те, що ми, і лише ми, усі разом, спільними зусиллями зможемо протистояти зовнішній агресії зі сторони  Росії. Учні затамувавши подих, із захопленням слухали розповіді, адже це були реальні, не перебільшені історії. По завершенню всі присутні подякували усім добровольцям за цікаві та повчальні розповіді. Висловили щирі слова вдячності  воїнам, які перебувають в зоні АТО і виборюють незалежність та цілісність нашої держави та вручили подарунки обереги, що зігріватимуть і оберігатимуть серця добровольців.

Молодь не лише має знати свою історію, сьогодні молодь творить її.

дук

Сучасні добровольці трошки старші за наших учнів. Вони вже встигли побувати на війні. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України. Саме такими і хочеться бачити наших учнів. Саме про таку сильну і незалежну Україну мріє кожен із нас.

Слава Україні! Героям Слава!

Бібліотекар УВКУ КНТЕУ Петренко Світлана

дук3

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *