Атовці “Об’єднані землею” віджимають зелену зону в Ужгородців (відео)

Атовці  “Об’єднані землею” віджимають зелену зону в Ужгородців (відео)
Сьогодні в Господарському суді Закарпатської області відбулось засідання у справі за позовом ТОВ “Підлипники” на рішення виконкому Ужгородської міськради від 20.07.2017 щодо зеленої зони прибудинкової території площею 0,40 га по вул.Можайського, 34 в Ужгороді.
Голова ужгородської Спілки АТО “Об’єднані війною” Микола Марчишак ( в народі “Об’єднані землею”) разом з декільками АТОвцями, які були ним омануті і використаними, прийшов повторно в суд фактично підтримати рейдерів-забудовників зеленої зони. Формально з його слів “вони прийшли просто послухати”. В той же час Микола, що вже 3-й рік ужгородець, каже, що “рішення міськради про скасування містобудівних умов та обмежень, виданих забудовникам на забудову зеленої зони ужгородців, НЕСПРАВЕДЛИВЕ”. Водночас саме горе-забудовники подали до суду на міськраду і мешканців, які вступили на її стороні як третя сторона, щоб захистити свій зелений простір свободи.
 “Зелені ділки”, яких представляла директор Анжеліка Скубенич і юрист Наталія Різак, вважають  незаконим і хочуть скасувати рішення виконкому про скасування вихідних даних для будівництва чергової багатоповерхівки на зеленій зоні прибудинкової території Можайського, 34. Тобто вони за знищення чергової зеленої зони, що знаходиться на прибудинковій території 120-квартирного будинку по Можайського 34, який займає площу в 2 рази більше ніж той проектований будинок в 170 квартир, що планується звести ними на цій зеленій зоні площею в 40 сотин.
Нагадаю громадськості, саме їх будівельники, звезені із всієї України, в основному зі східного Словянська і Первомайська, вже знищили 68 дерев на цій прибудинковій території за один день 19 липня. І саме завдяки небайдужим мешканцям, громадським активістам та правозахисникам, поліції, яка і запротоколювала це все, була зупинена ця варварська самовільна рубка і убезпечена від подальшого знищення інша частина зеленої зони.
Тобто особа, яка називає себе учасником бойових дій (Микола Марчишак), що захищав на сході нашої країни законні інтереси українського народу, в т.ч. на право мати свою прибудинкову територію, зелену зону і дитячі майданчики, зараз виходить тут, виступає проти цього ж народу.. no comments.
Наша закарпатська обласна спілка, що нараховує понад 1000 закарпатських бійці із всієї області, засуджує такі ганебні прояви використання статусу українського бійця проти українського народу, частиною якого є десятки ужгородців, мешканців багатоквартирного будинку на Можайського, 34, що прийшли сьогодні на суд в чергове відстояти своє право на прибудинкову територію і зелену зону. Солідарність нашій позиціі висловили вже і інші спілки: ГО “Айдар волонтерська допомога”, ГО “Хто якщо не ми”, ГФ “Прайд Закарпаття”, “Спілка учасників АТО Великоберезнянщини”, список яких незабором впевнені доповниться.
Наступне засідання суду перенесено на 30 серпня 2017 р. о 12:00, де ужгородці остаточно побачать хто за людей і зелені зони нашого обласного центру, а хто – проти.
Громадська організація “Ліга ветеранів АТО та бойових дій ” Карпатська земля”
17.08.2017
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *