Атовські організації Закарпаття виходять з Консультативної ради у справах ветеранів при ОДА

Одразу кілька атовських організацій Закарпаття вийшли зі складу регіональної Консультативної ради у справах ветеранівв війни, сімей загиблих (померлих) захисників України створеній при Закарпатській ОДА. Це сталося на останньому засіданні ради, яке відбулося 23 листопада в малій залі засідань облдержадміністрації. 

Про небажання брати участь у формальних “говорильнях” заявили представники ГО «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області»,  ГО “Спілка учасників бойових дій на сході України “Хто, якщо не ми”, “Бойове братство шахти “Бутівка”,

Голова ГО «УАІ АТО в Закарпатській області» В’яяеслав Харченко повідомив, що наради, які відбуваються в ОДА кожні два тижні нічого не виріщуть, є звичайним окозамилюванням, створення видимості якоїсь діяльності під контролем адміністрації. Очільником регіональної Консультативної ради на початку серпня 2021 р.,за домовленостю організацій,  строком на три місяці було обрано Миколу Марчишака („Спілка учасників бойових дій „Об’єднані війною” ), передбачалося в порядку ротацій передавати керівництво радою представникам інших організацій атовців. Цього не відбулося.

За словами В.Харченка, останньою краплею, яка змусила організації вийти зі складу Консультативної ради у справах ветеранів стало використання членів організації Марчишака у акції на захист колишнього голови Закарпатської облради Олексія Петрова. Одні атовці захищали права політв’язнів і репресованих, вигнаних облрадою з приміщення, а інші стали за спинами у поліціантів щоб захистити колишнього керівника облради.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *