Громадськість засудила призначення місцевого прокурора Тячівської прокуратури (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться у листі голови організації “Справа і честь” Миколи  Кокіш-Мельника на адресу нардепа Єгора Соболєва.

Активіст  стверджує, що призначення керівником правоохоронного органу Степана Жовніра є ганебним і свідчить про підкилимні договорняки, як за режиму Януковича.

 

 

мельник

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “Громадськість засудила призначення місцевого прокурора Тячівської прокуратури (ДОКУМЕНТ)”

  1. Аналогічна ситуація і в Мукачеві з призначення племінника перевертня прокуратури Бенци Ю. на посаду прокурора Мукачева, одного з братів Братюків, Олександра.
    В ЗМІ суцільний негатив як про нього так і про його дружину, яка працює в мукачівському університеті і теж користується негативною характеристикою.
    Перш за все цей горе-прокурор мав бути люстрований, і вигнаний із органів прокуратури області разом із своїм братом Владиславом та іншими корумпованими тварями, які зпаплюжили честь мундира. Доки не здохне стара курва Бенца, до тих пір він буде за гроші рішати всі діла своїм прокурорчикам, яких за гроші в свій час попризначав на відповідні посади по районах у області.
    Якщо не будуть реагувати на гнів громади, то люди вийдуть на третій майдан, тоді вже буде усім непереливки.

  2. Та шо Жовнір шо Братюк о то одного поля ягоди, разом працювали при минулій владі, обидва хабарники і просто мягко кажучи неприємні люди, ніякого очищення влади не буде, треба як в Румунії вивести всіх депутатів на майдан і розстріляти

  3. Просто цікаво: чому лідер партії “Укроп” у Рахівському районі пише прохання посприяти депутату із Самопомічі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *