41 факт крадіжок електроенергії виявили упродовж тижня працівники «Закарпаттяобленерго»

Упродовж минулого тижня, а саме з 7 по 13 серпня 2017 року, працівниками Товариства виявлено 41 факт крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 33 Акти про порушення Правил серед населення та 8 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Мукачівському районі (7 порушень). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження засобу обліку (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше) та пошкодження та зриву пломб на засобі обліку.

У юридичному секторі факти крадіжок були виявлені у 4-х районах Закарпатської області, серед яких найбільше в Ужгородському районі (5 випадків). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло) та впливу на роботу засобу обліку.

Також із 7 по 13 серпня 2017 року Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 78,697 тис. грн, із яких:

  • у побуті – на суму 31,839 тис. грн;
  • у юридичному секторі – на суму 46,858 тис. грн.

Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *