Letyshops

Повний аншлаг на святкуванні з нагоди 70-ліття Ужгородського коледжу культури і мистецтв (фото)

12 травня у вщерть переповненому залі Закарпатського облмуздрамтеатру програмою “В мистецтві, натхненні, любові” поважний ювілей відзначив Ужгородський коледж культури і мистецтв.

Своїм гостям викладачі й обдароване студентство вишу подарували масштабний, майже тригодинний концерт, що об’єднав музичні та пісенні композиції, танцювальні і театральні постановки, провівши присутніх через багату палітру жанрів, стилів, настроїв: від глибокої лірики – до нестримного запалу, від народних витоків – до модерних арт-експериментів.

Насичене мистецьке наповнення вечора було органічно доповнене відеофрагментами з історії навчального закладу, який, нагадаємо, розпочав свою історію в 1947-му році в місті Хуст, а в 1985-му був переведений до Ужгорода як обласний заклад із підготовки фахівців у галузі культури і мистецтв. Їх, до слова, за час свого існування заклад випустив понад 10 тисяч.

Сьогодні ж у виші під наглядом 107 педагогів на чолі з директором Наталією Шетелею навчається майже 300 студентів за сімома спеціальностями: “Музичне мистецтво”, “Менеджмент соціо-культурної діяльності”, “Сценічне мистецтво”, “Хореографія”, “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”, “Народна художня творчість” і “Бібліотечна справа”.

В рамках урочистостей не обійшлось і без численних привітань, зокрема, від керівників краю і міста. Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Петік відзначив, що, з огляду на вагомі досягнення вже багатох поколінь педагогів і студентів, можна сміливо говорити не просто про коледж, а про високу школу закарпатської культури, крім того – висловив захват від артистичного потенціалу учасників концерту, назвавши виступи “цілком гідними Євробачення”. Заступник голови обласної ради Йосип Борто у вітальному слові слушно наголосив, що в наші дні не лише культура потребує державної підтримки, а й держава – культурної. В свою чергу, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зауважив, що практично жоден культурний захід у місті не обходиться без участі талановитих студентів, а також – випускників коледжу, котрі сьогодні складають помітну частину культурно-мистецьких колективів краю.

Опісля керівники виконали приємну місію й нагородили за успіхи в естетичному вихованні молоді, активну участь у громадському і культурному житті області та з нагоди ювілею коледжу низку працівників – почесними відзнаками, грамотами і подяками профільного міністерства, Закарпатської облдержадміністрації та облради, Ужгородської міськради. Серед іншого, Почесною грамотою Міністерства культури України нагороджений колектив Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Від гостей зі столиці, а також із Угорщини і Словаччини на адресу винуватців свята позвучало ще чимало компліментів, слів вдячності та запрошень до творчої і освітньої співпраці.

Всі вітання і концертні виступи публіка супроводжувала рясними оплесками. Наостанок учасники та численні гості концерту спільно виконали “Многая літ”, які, вочевидь, коледж збирається прожити, знову ж таки, “в мистецтві, натхненні, любові”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Управління культури Закарпатської ОДА

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *