В ужгородському супермаркеті поліція затримала неадеквата (відео)

Ввечері 20-го жовтня в магазині “Сільпо”, що на вул.Минайській в Ужгороді покупець з ознаками алкогольного сп’яніння почав поводити себе неадекватно – розривати запаковані продукти на полицях, лаяти матюками інших покупців. Охоронці викликали патрульних. Горе-покупця патрульні скрутили та запхали до патрульного автомобіля з метою подальшого візиту у міськвідділ м.Ужгорода для складання відповідних матеріалів за хуліганство. Про це повідомляє представник “Спецконтролю” Yury Petrovich.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися