Сьогодні, 11 вересня, мукачівці вийшли під стіни міської ратуші в рамках акції “Я проти підвищення тарифів на водопостачання”.
Акція розпочалась на центральній площі міста о 10:00 годині і триватиме на протязі дня. Мукачівців закликають прийти та висловити свою думку щодо підняття тарифів на водопостачання та водовідведення у місті під стінами міської ратуші, а також підписатися проти підвищення тарифів.
Слід зауважити, що підняти ціну мають намір більше як на 7 гривень (було 19.66 грн., пропонують підняти до 26.72 грн.)
Інф. та фото pershij.com.ua
