«Похмура дощова п’ятниця 2 лютого на вулиці Ференца Ракоці і ось він – герой парковки. Ні, я не став викликати поліцію через цього порушника, не став йому подумки бажати “здоров’я”. Я мовчки поспостерігав кілька хвилин, як з десяток людей оминає його «Волгу» по газону або ж виходячи на дорогу. Я сам водій, але й у ролі пішохода часто буваю. А так, як у нашому місті дійсно мало облаштованих парковок, завжди закликаю всіх ставитись один до одного лояльніше і якось «уживатися» (до прикладу, водії залишають номер телефону під склом). Але водію цієї «Волги» начхати не лише на пішоходів, а й на водіїв, які паркуються на краю тротуару, адже своїм вчинком він вприснув дозу негативу – лише за годину я перестрів з трьох знайомих, які розповіли про цього майстра з парковки. Не важко здогадатись, що їх коментарі були далекими від позитиву. Хоча трохи проїхавшись завжди можна «втиснутись» і нікому не заважати. Повідомляє видання clipnews.info

