Автівка патрульної поліції вночі розшукувала лампочку для міських копів (ВІДЕО)

Близько 23-ї години 18-го лютого у с. Баранинці ми помітили патрульний автомобіль марки “Тойота Пріус” д.н.з. 0564 припаркований в темному місті на узбіччі. Нас це здивувало і ми вирішили вияснити у водія, що тут відбувається.

Як виявилося цей автомобіль належить прес-службі ГУНП в Закарпатській обл., і водій приїхав за лампочкою для міськвіділовського автомобіля «РЕНО». Так як вона досить дорога і  коштує 230 грн, то йому товариш зніме лампочку зі своєї машини і віддасть безкоштовно. Ми вирішили вияснити у міськвіділі м. Ужгород ситуацію з лампочкою для автомобіля «Рено». У міськвіділі черговий нам повідомив, що він нічого не знає про лампочки для потреб їх автомобілів.

Чому автомобіль прес-служби їздить вночі за лампочками для міськвіділу? За які заслуги товариш водія дарує йому лампочку за 230 грн? Чому прас-служба ГУНП перебрала на себе функцыъ автогосподарства? Питань багато, цікаво, чи отримаємо на них колись відповіді?

Повідомляє “Спеціальний контроль”.

поліція

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *