Закарпатські митники вилучили у водія автобуса незадекларовиний одяг на 400 тис. грн.

Сьогодні під час проходження митно-прикордонного контролю 58-річний водій автобуса марки «MAN» вказав у декларації лише паспортні дані та відомості про транспортний засіб.

Усно заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

Однак, перевіряючи багажний відсік автобуса, митники виявили дорожню сумку із новеньким товаром. Відтак 61 одиниць жіночого одягу в асортименті торгівельної марки «Anna Mora» (різних моделей та розмірів), виробництва Іспанії намагався перевезти через українсько-угорський кордон водій автобуса в обхід декларування та обов’язкового оподаткування, і, скоріш за все, з метою комерційного збуту в Україні.

Згідно ярликів на штанах, сорочках, платтях, блуз, футболок та светру – загальна вартість не задекларованого товару складає понад 394 тис грн. За митним законодавством дозволяється ввезення товару до 500 євро та до 50 кг.

У своїх поясненнях перевізник з Київщини виявлений одяг не визнав своєю власністю. Повідомив, що переміщував дорожню сумку з Барселони в Київ на прохання знайомого.

Митники задокументували порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Наразі товар вилучено до рішення суду, – повідомили в пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *