Закарпатські гуцули вчили представників НАТО варити банош (відео)

Закарпатські гуцули вчили представників НАТО варити банош (відео)
Гуцули Ясінянської громади (голова Андрій Делятинчук) гостинно зустріли учасників міжнародного заходу «Союзницька міць. Карпати кличуть та об’єднують».
На полонині Головческа, у підніжжя величавого Петроса гостям краю розповіли про історію краю та частували традиційною гуцульською їжею.
Газдині з села Лазещина Ясінянської громади варили скомирду (банош) для учасників міжнародного заходу .
Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін та голова крайового товариства “Просвіта” Павло Федака уважно спостерігали за процесом варіння скомирди та начились тонкощів виготовлення цієї автентичної страви.
Представники НАТО та Збройних сил України високо оцінили традиційну гуцульську їжу.

Учасники міжнародний заходу «Союзницька міць. Карпати кличуть та об’єднують» були вражені виступом дитячого фольклорно-етнографічного колективу Ясінянської школи мистецтв (кер. Г. Жураковська та О. Гутелюк).

На базі Ясінянської територіальної громади проходить міжнародний захід під назвою «Союзницька міць. Карпати кличуть та об’єднують», у рамках якого українські військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, а також представники Північноатлантичного альянсу (НАТО) беруть участь у різноманітних заходах.
У приміщенні Ясінянської селищної ради презентували виставку-фотоекспозицію Україна − НАТО.
На відкритті заходу були присутні Голова Ясінянської громади Андрій Делятинчук, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, представник Національного університету оборони, полковник Микола Журавльов,офіцери збройних сил Канади, Метью Стонер та Девід Бойс, відповідальний працівник Міністерства оборони України Радченко Л.М., голова крайового товариства “Просвіта” Павло Федака, вдова Героя України Валерія Опанасюка – Вікторія Опанасюк.

/

/

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *