В Ужгороді жінка вкрала з магазину скриньку з пожертвами для важкохворого Павлика Мотички (ВІДЕО)

В Ужгороді жінка вкрала з магазину скриньку з пожертвами для важкохворого Павлика Мотички (ВІДЕО)

Крадіжка сталася 27 квітня в Ужгороді в одному з продуктових магазинів міста.

Про подію повідомив Boris Ternavskiy на своїй сторінці у Фейсбук та оприлюднив докази злочину недобросовісної ужгородки, яка цинічно викрала скриньку для пожертв.

Камери відеоспостереження зафіксували, як жінка на очах у власної малолітньої дитини прихопивши з собою скриньку вийшла з магазину. Керівництву магазину вдалося знайти злодійку та зв’язатися з нею. У телефонній розмові жінка пообіцяла повернути вкрадене, однак на наступний день припинила брати слухавку.

“Дана особа має прекрасну дочку та сина, не бідна, проживає в мікрорайоні Боздош, та хизується на фото новим телефоном, цинічно та холоднокровно викрадає… ні, не товар, СКРИНЬКУ з пожертвами хворому Павлику, якому на ліки збирають гроші всім Закарпаттям. Та не абияк, а на очах власної доньки.
Ми завжди допомагаємо дітям, інколи просто не можемо відмовити поставити благодійну скриньку, навіть якщо бракує місця на касі. Цим і скористалася ця жіночка без моральних бар’єрів. Скринька була встановлена в полі зору касира, але наша героїня підловила момент.
Не зрозуміло на що розраховувала, в магазині камери, і взагалі вона часто приходить.
Телефоном вона запевнила, що поверне гроші, але на наступний день просто перестала брати трубку.
Прикро, що через таких осіб втрачається віра в людяність та взаємодопомогу.
Пишу, щоб люди, які стикнуться з нею були обережні. Сьогодні вона вкрала скриньку з пожертвами, а що завтра?”, – розповідає про прикру подію Boris Ternavskiy.
Також чоловік зазначив, що він разом з наявними доказами звернеться у поліцію.

/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.