В Мукачеві незаконне будівництво лишило людей мікрорайону без газу

В Мукачеві незаконне будівництво лишило людей мікрорайону без газу

Про чергову надзвичайну подію на незаконному будівництві в місті Мукачеві по вулиці Грушевського Михайла, 18 повідомляє Людмила Черватюк.

В черговий раз зірвались комунікації, мешканці сусідніх будинків та цілий мікрорайон сидять без газу,а це і опалення і приготування їжі!

Чому оце повинні терпіти люди, які не надавали дозволу на це незаконне будівництво? І які весь час спостерігають, як крадучись , то перекидають через паркан техніку, то працівників, які падають з цього будівництва, і нікому невідома їх подальша доля, то втручаються в комунікації. до яких їм ніхто не надавав дозволу спільного користування тощо…

З 7.00 до 22.00 тероризують мешканців сусідніх будинків і … таки дочекаються проблем і для забудовника і для тих, хто є дахом цього незаконного будівництва…

Починаючи від підроблення документів на ділянку і закінчуючи підробленими сертифікатами проектантів, забудовник продовжує “розчищати від сусідів” цей будівельний майданчик…

10 кримінальних проваджень за цією адресою “благополучно закриті” “великими спеціалістами ” правоохоронних органів , прізвища яких будуть скоро оприлюднені для широкого загалу і громадськість вимагатиме від них повернення своїх зарплат до бюджету країни, яка їх взяла на службу по забезпеченню і дотриманню законів в Україні.

.Місяць тому три (!!!) виклики були зафіксовані протягом трьох днів через урядову лінію і 104 від сусідів з іншої сторони будівництва (з вул.Чайковського,4-а), і тільки на третій день ліквідована була проблема!!! Це що нормально в цивілізованому світі, в центрі історичного міста, з мером, який вчився за кордоном?

Приїхала поліція і бригада Закарпатгазу, 101 викликали,але не можуть дочекатися.Напевно не вважають цю ситуацію надзвичайною!?

Поліцію знову не пускають на так звану “,приватну територію”…

Смішно за цим спостерігати ,приватною територія стала за підробними документами.

А мер міста Мукачева не може чи не хоче вирішувати проблеми історичного міста?

Але ж ще претендує очолювати ОТГ,в яку увійшли більше десятка сіл?

Там і територія більша і проблем в рази збільшиться!!!

Як це взагалі можливо ,що люди без документів намагаються будувати в історичному центрі історичного міста,” ,,намагаються ” ковирятись” в комунікаціях сусідніх з незаконною забудовою будинків ?

Поліцейські пишуть рапорти про те ,що на будівництві знаходяться люди ,яких не можна ідентифікувати та ще й з невідомою кваліфікацією. І ні одна із структур не збирається їх реально перевірити?

Щось реально працює в державі? А в Мукачеві?

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *