У Відні виявлено елітну нерухомість брата Ужгородського міського голови Андріїва (фото)

У Відні виявлено елітну нерухомість брата Ужгородського міського голови Андріїва (фото)
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозяться до Австрії де вкладаються у економіку цієї країни.
На розі вулиць австрійської столиці FranzJosefsKai та Zelinkagasse Андріїви придбали ресторан Manzoni Burger&Steak. Вартість – понад мільйон євро. Оформлений він на дочку Андрія Тетяну та зятя Ярослава Лакусту.
За адресою за Arminenstrasse16, Wien 1220 Родина Андріїва придбала сучасний будинок. наразі в ньому здійснюються оздоблювальні роботи. Вартість такої споруди в цій частині Відня понад 700 тисяч євро.. Очевидно, що це тільки невелика частина того, що в реаліях належить цій родині.
Правоохоронні органи України вперто не хочуть бачити криміналу братів Андріївих.
Голова постійної комісії Закарпатської облради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Андрій Андріїв  є рідним братом Ужгородського міського голови Богдана Андріїва.
Обоє балотуються до Верховної Ради Україна на позачергових парламентських виборах. богдан – 7 номер у списку Оппоблоку, Андрій мажоритарником по ВО №68.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *