Doc.ua запис до лікаря

Пішов з життя воїн окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ»

Пішов з життя воїн окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ»

11 березня пішов з життя доброволець Карпатської Січі, боєць 1 бату 93 ОМБр Кауров Олександр Олександрович, «Саха» (обставини смерті поки не вияснено). Про це повідомляє Окрема добровольча чота «Карпатська Січ».
Народився воїн 07.02.1997 у м. Маріуполь, Донецької області.
У «Карпатську Січ» прийшов 5 грудня 2015 року.

“Коли взимку, 2015 його направили до мене у взвод, він приїхав з завчасно підготованими необхідними для вступу документами. Я ще здивувався, адже зазвичай ця бюрократична робота займала у хлопців по пів року. А коли виявилось, що він ще й з Маріуполя, ми вирішили, що підставний, сєпар, тому були з ним обережні. Але сумніви в Олександру дуже швидко розвіялись. Він був дисциплінованим та безстрашним, завжди тренувався. З часом його відділення стало найкрутішим, там зібрались найспортивніші хлопці. А наші підозри він, жартуючи, згадував при кожній зустрічі”, – розповідає перший взводний Сахи, друг Славко.

“Ще два тижні тому ми з ним разом готували розтяжки для ворога. Саха – один з найжиттєрадісніших й найсильніших людей, яких я знав. Завжди усміхнений та готовий до бою”, – розповідає побратим Тактик, який зараз, поранений, знаходиться у Дніпровській лікарні.

“Познайомились ми з Сахою в грудні 2015. Він тоді приїхав в Карпатську Січ, а пізніше перевелись у 1- бат. Він був з тих людей, яких сміло можна назвати воїном, не хотів ховатись в окопах. На нього можна було покластись. І він завжди усміхався, не дозволяючи сумувати нікому.”, – згадує друг Гонта.

Війна точиться, щоденно забираючи чиїгось синів та дочок, батьків та коханих. Пам’ятай про це, аби пімстити!

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *