Мукачівський клан атакує опонентів за допомогою патрульних

Мукачівський клан атакує опонентів за допомогою патрульних

Про те, що клан Віктора Балоги не гребує у боротьбі з опонентами ніякими методами у мережі Фейсбук повідомляє Лариса Ступак:

Мукачівський балоган  атакує опонентів брудними інформаційними випадами.
Шантаж, цькування, тиск, наклепи, підкуп- стандартні прийомчики сектантів єцунів. Вже декілька днів активно обговорюється смажена новина, про те, що нібито депутат Юрій Кравчук ні сіло ні впало, пішов душити мукачівських пенсіонерів. ЖОДНОГО факту такої смаженої качки не представив ані працівники Юрій Марценишин, ані “незалежний” від балогану журналіст Дмитро Тужанський , ані найрозумніший та майже святий, рупор етичності від балогану Роберт Иванчо (Роберт Іванчо). Після таких інформаційних атак, Юрію Кравчуку треба готуватись до наступних виборів міського голови.
Балоган пропіарив депутата і, попустив свій рейтинг нижче плінтуса.

Детальний аналіз події також зробив мукачівець Володимир Мерцин:

ЗА МУКАЧІВСЬКЕ КІНО. Пройшов певний час події з міським депутатом Юрій Кравчук, можна зробити невеликий аналіз ситуації та перші висновки.
Як поціновувач творчості Бунюеля, Фелліні та Тарковського, переглянув 40-ка хвилинне відео поліцейського. Моє враження – мутнувата історія. У представленому фільмі, саме так я його назву, є багато цікавих моментів. В аналізі відео, представленні події журналістами та деякими нюансами обговорення буду виходити із логіки совка – арістотелівської.

ПРЕАМБУЛА. Вихідний день, не засідання депутатської комісії чи сесії. Звідки і до кого йшов Кравчук, з ким, де і скільки пив, до чого має безпосереднє відношення, напевно, знає тільки сам Кравчук і має з’ясувати слідство.

ПОЛІЦІЯ. У мене склалось враження, що поліцейський йшов, судячи як він поспішає на місце події, не на виклик, а знімати фільм. І так впродовж всього запису відео, аж до виходу на двір, коли задавати питання на камеру, після дій слідчих, не було ніякої потреби. На відео видно, що Кравчука держать на підлозі і він не особливо пручається. Те, що він когось душив чи робив щось із пенсіонером можна припустити лише зі слів інших учасників подій. Тобто, версія Кравчука, проти версії інших учасників подій. Я, якихось тілесних ушкоджень на пенсіонері, голому по пояс, не побачив. Кравчука в крові бачив. Матеріали досудового слідства, з доброї волі керівництва поліції і пана Юрій Марценишин, зокрема, були передані одному із комунальних підприємств міста.

ЖУРНАЛІСТИ. Неодноразово писав про рівень, нині вже, мукачевевіської журналістики. Частіше всього, на конкретні питання не відповідають. 🙁 Привід підтвердити всі мої попередні тези є. Як завжди, журналісти Мукачево.нет не особливо переймаються стандартами журналістики. Видання дуже активно включилось в розкрутку теми, даючи при цьому свої оцінки з політичним акцентом.http://www.mukachevo.net/ua/news/view/208175 На представленому виданням відео не можна побачити, що Кравчук когось душить але фото представлене відповідне і відео назване “Як депутат ледь не задушив мукачівця”. Не можу точно сказати за Ужгород, але про Хуст Кравчук точно сказав з гумором. Втім, це не завадило журналістам у статті вказати про Хуст. На представленому відео порушено закон про індивідуальні данні. “Миротворцю” можна, а їм чому не можна – закони ж пишуться для лохів. Про перевищення норми в 9 разів зауважу, що у філософії є така категорія як “норма”, але в повсякденному житті, при згадуванні норми, вказуюють про яку саме норму йдеться. Наприклад, допустимий вміст алкоголю водіїв, на засіданні міськради чи о 5 годині ранку у місті Мукачеве. І вже вища математика для для журналістів – вказати статтю із закону, регламенту сесії чи “Положення про благоустрій”. По своїй, навіть не буду говорити чого, журналісти вказали, що відео отримано від муніципальної міліції міста. Запишемо і муніципалів до події. 🙂 Про традиційні коментарі, для створення значимості події, штатних адептів чи працівників цього ж ресурсу і говорити не варто
Як вважав гуру місцевої журналістики Дмитро Тужанський – тема безпрограшна, можна зробити контрольний в голову опонентам. Як і попередній раз в дискусії зі мною, пан Тужанський помилився https://www.facebook.com/vladmerzin/posts/1191459710975073, бо йому були представлені факти п’яних, цілком поважних людей, та ще і в робочий час. А ввечері, того ж дня, за Кравчука вступився Украина (телеканал) 🙂

МІСЬКА РАДА. На арену вийшов і голова комісії по депутатській етиці Роберт Иванчо (Роберт Іванчо) , із вимогою до поліції надати документи про події. Я, особисто, проти пана Роберта ніяких претензій не маю. Він мені, навіть, надав можливість виступити з пропозицією, по зміні гербу Мукачева, на депутатській комісії https://www.facebook.com/groups/577990029031886/permalink/641624699335085/ , хоч і з нульовим результатом. 🙁 З якого такого дива пан Роберт вважає, що ця подія має відношення до депутатської діяльності, мені невідомо. Нібито, подія відбулась не у стінах Мукачівська міська рада і не було виїздного засідання ради. Хоча, не виключно, пан Кравчук писав заяву, що о 5 годині ранку буде зустрічатись з виборцями, тоді інша справа. Можливо, пан Роберт згадує часи окупаційного режиму, коли будь-які події з членами партії розглядались на зборах партійців. Так, Кравчук, нібито, не член партії ЄЦ.

МУНІЦИПАЛЬНА ПОЛІЦІЯ. Яке відношення має комунальне підприємство до кримінальних справ? З якого такого дива поліція надає комунальникам матеріали слідства?

ВИСНОВКИ:
1. Дуже мутна історія з опозиційним депутатом, бо саме на політичній складовій зробили акцент журналісти і представники влади.
2. Якщо виявиться, що Кравчук не зруйнував Хустський замок, не причетний до вбивства Кенеді та якихось інших справ (що не виключаю) то у пана Кравчука достатньо підстав подати на поліцію, муніципальну поліцію та журналістів Мукачево.нет до суду.
3. Журналісти та представники влади зробили висновки по справі без будь-яких результатів розслідування, що несе в собі всі ознаки зкоординованої інформаційної кампанії, іноді її називають інформаційною війною, в якій взяли участь і державні органи влади. Маштабність особистості Кравчука зростає на очах. Так Кравчук і на мери висуне свою кандидатуру. 🙂
4.Неодноразово писав (премія Духновича, адмінкомісія …), що в нашому місті різноманітні закони, регламенти, положення та малозрозумілі неписані етичні правила пишуться для лохів, тобто електорату, а владі можна робити все, що заманеться. Хвороба ця в місті заразна, бо нею інфікувались і органи державної влади. Хоча, досвідчений поліціянт пан Hennadii Moskal може і не погодитись зі мною, бо це цілком законно і в межах закону передавати кудись матеріали слідства.
5. Знову ж таки, неодноразово писав, що численні працівники органів самоврядування, близькі до влади журналісти своїми неадекватними діями применшують досягнення та ефективну роботу нової влади і Андрій Балога, зокрема. Чи часу не має звертати увагу на такі дрібниці, чи дійсно в команді зібрана еліта міста – мені невідомо.
6. Попри, непримиренну і послідовну боротьбу з декомунізацією у Мукачевому, наша влада та різноманітна галузева еліта, не виключно, що вже і богема, демонструє ментальність “совка” у найгірших його проявах. У всякому разі, всі бажаючі можуть порівняти “совкізм” влади і мій особистий. 🙂
7. Залучати до політичної боротьби в нашому місті державнї органи влади вважаю неправильним. Не буває вічної влади. В неприпустимості такого явища повинні бути зацікавлені всі політичні сили в місті.

ПРОПОЗИЦІ:
1. Кравчуку подати в суд на поліцію, муніципальну поліцію та журналістів Мукачево.нет по даним подіям.
2. Висловити свою позизицію по даній ситуації та зробити відповідні запити мукачівцям-представникам вищих представницьких органів влади – Оксана Балога Ернест Нусер Інгрід Туріс Иван Чубирко (Iwan Chubirko), Василь Кошеля З.Лендєл, Віктор Балога Михайло Ланьо

ФІНАЛ. Все буде добре!

P.S. Хоча, працівники виконкому вважають мене відсталою людиною в користуванні інтернетом, маю достовірну протилежну інсайдерську інформацію.

 

 

1 Comment

  1. мало того цей мукачівський спрут під назвою балоган не зупиняється ні перед чим як в агонії чатують на чергову жертву із числа активістів, які відкрито виступають проти беспредєла балогів і його служивих псів в лиці депутатів єц, кмкс та керівників усіх держустанов призначені мером Андрійом свої лдюди. чого вартують лише одне Мукачівське УПСЗН на чолі з зотовою і бандурчак, які рвуть свою задницю проти усіх хто не з ними, хто їх не підтримує, які уже поплатилися за свою вседозволенність.за ними головний кримінальний амораліст іванчо роберт із своїми наркоманами
    завдяки Ларисі Ступак вдалося викрити корупційні схеми цих двох псевдоволонтерок, які обкрадали жертовників, за часів яких зникли 9 тепловізорів в невідомому напрямку.
    не дивно що поки на мукачеві розвязки не видно,однак не за горами час розплати клану злодіїв, казнокрадів і контрабандистівв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.