Мукачівська міськрада не змогла пояснити чому її працівники в робочий час відвідали обласного прокурора (документ)

Мукачівська міськрада не змогла пояснити чому її працівники в робочий час відвідали обласного прокурора (документ)

Заступник Мукачівського міського голови, керуючий справами Олександр Галай надав пояснення щодо участі працівників Управління праці та соціального захисту населення Мукачівської МР у акції в приміщенні прокуратури Закарпатської області, яка проводилася в робочий час. Відповідь надана на звернення журналіста Лариси Ступак, яка просила призначити з цього приводу службове розслідування. Чиновник повідомив, що 20.03.2018 р. заступник начальника УПСЗН Людмила була в однодевній відпустці, інші працівники, які були на акції перебували також у відпустках або доглядали за дітьми. Тому підстав призначити службове розслідування немає підстав, як і притягнути до дисциплінарної відповідальності.

Але за допомогою світлин опублікованих у соцмережах вдалося ідентифікувати особу завідуючої сектору УПСЗН Ольги Гегедош. У табелі робочого часу УПСЗН ММР за 20.03.2018 р. зазначено, що вона цього дня перебувала на роботі.

Перевірка етичності поведінки окремих працівників виконавчого комітету Мукачівської міськради виявилася недостовірною. Про наслідки цього інциденту повідомимо пізніше.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.