Колектив Ужгородського інституту культури і мистецтв зробив вагомий внесок у відзначення 30-річчя Незалежності України

Колектив Ужгородського інституту культури і мистецтв зробив вагомий внесок у  відзначення 30-річчя Незалежності України
Святковий музичний десерт від студентів Ужгородського інституту культури і мистецтв 
Ми співаємо, танцюємо, граємо на театральних сценах, граємось на дитячих ігрових майданчиках, – чого тільки не може наш студент! А ще наші студенти відкриті для краси і творчого діалогу. Тому й не дивно: як тільки запалюється де – небуть іскра мистецтва, – ми там! Культурний марафон «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє» з нагоди 30- річчя Незалежності України, який розпочав свій біг ще у травні, висунув перед нашим навчальним закладом чимало цікавих проектів, творчих пропозицій, у роботу над якими охоче занурилися і наша дирекція, і викладачі, і студенти! З гордістю можна підсумувати, що наш навчальний заклад став учасником понад двадцяти, включаючи і святкові, мистецьких акцій, присвячених цій важливій події у житті нашої держави.
Зі звичною відповідальністю інститут культури сприйняв доручення Закарпатського обласного департаменту культури просто неба відпрацювати вечірній святковий концерт.
Молодіжне студентське арт- шоу « Тобі, Україно люба, наш молодий запал!» зібрало на площі Театральній чимало ужгородців, як молодих, так і тих, що відчувають себе молодими душею! Після усіх важливих урядових святкових заходів студентський концерт був, наче солодкий, довгоочікуваний десерт, ба, навіть дощ, який лив майже впродовж цілого дня, запобігливо віддав нам майданчик, а сонечко поблажливо висушило його бруківку.
Над програмою студентського арт- шоу працювали викладачі по класу вокалу : заслужена артистка України Яна Садварій та заслужена працівниця культури України Валентина Зелінка; викладач акторських дисциплін, заслужена артистка України Наталя Орєшнікова; викладач хореографічних дисциплін, керівник ансамблю сучасного танцю «Акцент», заслужена працівниця культури України Ірина Шевцова. Автор сценарію- Олена Надворна, культорганізатор інституту.
До програми увійшли пісні про Україну, українські популярні пісні минулих років та сучасні українські шлягери у виконанні наших молодих артистів, колоритні хореографічні постановки у виконанні ансамблю мажореток та ансамблю сучасного танцю «Акцент» – цілих півтори години справжнього драйву! Нікого не залишили байдужим презентабельність та манера виконання Андріани Могорити, грайливість та загадковість Юлії Дудик, безмежна ніжність і проникливість голосу Ані Павлечко, чистота співу та артистичність Богдана Білозіра, а чисельна дитяча аудиторія натхненно витанцьовувала у такт з нашими танцівниками.
Чотири рази ведучі арт- шоу- Саша Осташ та Крістіна Губена- викликали на сцену улюбленців публіки – гурт «Fusion Room», який виконав 11 відомих українських та світових хітів власного аранжування ( усього їх у репертуарі гурту понад 20). Учасники гурту: Патрісія Фанта-вокал; Сергій Фанта-фортепіано; Ерік Добженецький – соло гітара; Василь Кушнір- бас гітара; Степан Зеленяк-барабани. Допоки інститут захоплено аплодував Сергієві Фанті , як учаснику фортепіанного дуету «White and Black», новостворений гурт «Fusion Room» невтомно працював над своїм репертуаром . Як розповідає лідер гурту Сергій Фанта, прекрасний піаніст- віртуоз, час їхнього становлення, співпав з найскладнішим періодом першого карантину. « Але ми не зламалися, ми працювали довго над собою ,- каже Сергій,- врешті випустили свій перший кліп на пісню гурту Maroon 5 “This love”. Переглянути її можна на YouTube або на наших сторінках. З часом ми вирішили вперше пограти на людях- це рішення увінчалося успіхом та цікавими пропозиціями щодо творчої співпраці. Так, відомий український співак, наш земляк, Олександр Садварій надав нам можливість заявити про себе на великій сцені, запросивши до участі у його сольному концерті та виконати кілька його пісень».
Наразі у планах гурту «Fusion Room» та у планах усіх вищезгаданих наших молодих артистів є багато цікавих проектів, але про них ми будемо повідомляти окремо .
Олена Надворна.
Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв у День 30- ліття Незалежності України, виконали одну з найпочесніших святкових урочистих дій- з’єднали 100- метровим Державним прапором два береги Ужа. Тридцять юнаків і дівчат, у красивих вишиванках , наших студентів, розгорнули 100- метрове святкове полотнище так, аби кожен ужгородець, , кожен, хто прийшов на свято, міг власною рукою торкнутися нашої національної святині, та взяти участь в урочистій ході, яка, всупереч непогоді, непохитно прямувала з площі Народної до площі Б.Хмельницького.
Веселий настрій учасникам ходи додавали красиві мажоретки, студентки спеціальності «Хореографія» Ужгородського інституту культури і мистецтв, які легко й енергійно вистукували у свої барабани. У важливій громадській акції, святковій урочистій ході, активну участь взяли також і адміністрація та викладачі УжІКіМ . А студенти- старшокурсники, Андрій Глушко та Дар’я Шолкіна, з гордістю виконали урочисту церемонію покладання квітів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.