Балога зрікся голови ОПЗЖ Закарпаття, а його доньку віддав на поталу опозиційним депутатам

Балога зрікся голови ОПЗЖ Закарпаття, а його доньку віддав на поталу опозиційним депутатам

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/156

❗️Балога зрікся голови ОПЗЖ Закарпаття, а його доньку віддав на поталу опозиційним депутатам.

❗️Віктор Балога підтвердив реноме безпринципного політика, який з легкістю позбувається вчорашніх «товаришів», якщо це суперечить його політичним інтересам.

❗️Ще вчора він обнімався з головою Закарпатської обласної організації ОПЗЖ Іваном Чубирком, його доньку Яну Чубирко зробив секретарем Мукачівської міськради (друга за впливовістю особа після мера Андрія Балоги), а сьогодні закликає до негайної політичної розправи зі своїми колишніми союзниками.

❗️Про те, що в В Закарпатській облраді готується зачистка представників ОПЗЖ я писав кілька днів тому (https://t.me/P_Fedaka/149), але гадки немав, що формальним ініціатором процесу стане Віктор Балога, який підбив під себе закарпатських ОПЗЖешників. ❗️Останні були фактично філією Команди Андрія Балоги.

Балога закликав «голову Закарпатської обласної ради зібрати позачергове засідання та позбавити представників ОПЗЖ всіх посад. Бо якщо вони не зі своїм народом, тоді вони є прихвостнями путіна та співучасниками нелюдських злочинів окупантів».

❗️Голова облради Володимир Чубірко, який з ініціативи Балоги, обклався представниками ОПЗЖ тепер чухає потилицю і розуміє, що вслід за ними може настати його черга.

❗️На сьогодні заплановано проведення сесії Мукачівської міської ради, яка розгляне питання про дострокове припинення повноважень секретаря міськради, члена партії ОПЗЖ Яни Чубирко. Ініціювали сесію фракції Слуга народу, Батьківщина, За майбутнє та Європейська солідарність, а очолив процес Балога.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.