Letyshops

Вивезення сміття в Ужгороді подорожчає не з січня, а вже за три тижні

авеНові тарифи, запропоновані фірмою «АВЕ Ужгород», сьогодні затвердив міськвиконком.

У проекті рішення йшлося про те, що для трьох категорій споживачів встановлять різні ціни. Перша – це населення: мешканці багатоквартирних будинків платитимуть 10 гривень 60 копійок у місяць, у приватному секторі – 11,11 грн., а вивезення 120-літрового контейнеру коштуватиме 31 гривню 12 копійок за місяць. Для бюджетних установ та інших споживачів тарифи вищі – перші платитимуть за вивезений кубометр сміття 63,79, другі – 75,64 грн.

Очікувалося, що нові тарифи почнуть діяти з 1 січня 2015 року. Але на засіданні виконкому представник департаменту міського господарства заявив, що кілька хвилин тому отримав дзвінок із «АВЕ», і підприємство ставить нові умови. Пославшись на складну ситуацію в країні, «АВЕ» схотіло прискорити впровадження нових тарифів.

Міськвиконком із цим погодився. Відповідно, з 1 січня за новими цінами платитимуть тільки бюджетні підприємства. А для решти ужгородців новий тариф почне діяти уже за три тижні – з1 жовтня.

7dniv.info

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Вивезення сміття в Ужгороді подорожчає не з січня, а вже за три тижні”

  1. Що за інформація для дурнів ? Пишите : ” на засіданні виконкому представник департаменту міського господарства заявив, що кілька хвилин тому отримав дзвінок із «АВЕ», і підприємство ставить нові умови. Пославшись на складну ситуацію в країні, «АВЕ» схотіло прискорити впровадження нових тарифів”. Що за представник, хто саме телефонуав із АВЕ ? У нас що вже виконком бере до уваги дзвінки від якогось аноніма і безаперечно виконує його вимоги ? А чому виконком у відповідь не ставить умови АВЕ, що для збільшення тарифів вони б мали краще працювати і насамперед на папері обгрунтувати підстави для підвищення тарифів ? Не розводьте населення шановні !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *