В Ужгородському нацуніверситеті відкрили студентську пральню

P03000083477777253Аби полегшити життя студентам, біля університетського гуртожитку № 1 облаштували пральню. На її відкриття завітало чимало гостей, серед яких ректор університету Федір Ващук, проректори, декани та їх заступники, адміністрація студемістечка, студентські активісти. 

Ректор Федір Ващук привітав усіх присутніх, зауваживши: «Я вперше в житті відкриваю пральню 🙂 . Розумію, що це насправді дуже важлива подія в житті університету. Ми піклуємося про студентів: аби вони не відвертали увагу й не витрачали час на зайві побутові проблеми, прагнемо створити для них належні умови навчання й відпочинку».

Спонсором цієї послуги для студентів став приватний підприємець Роман Січкар. Він подякував адміністрації вишу й студентському профкому за ініціативу й зауважив: «На власному досвіді переконався, як це нелегко самому прати одяг руками. Тож подумав: а чому б нашим студентам не зробити європейські умови? Ми доклали чимало зусиль і впродовж 3 місяців завезли техніку й обладнали відповідне приміщення. Тепер пральнею може скористатися до 25 осіб. Якщо буде потреба, думаю, зможемо розширити площу».

До речі, доки речі пратимуться, можна посидіти в кутку відпочинку й провести хвилини чекання за переглядом телепрограм.

Протягом лютого студентам УжНУ (за наявності студентского квитка) перше прання й перша сушка безкоштовні.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *