Ужгородці не в захваті від впровадження ОСББ

Ужгородці не в захваті від впровадження ОСББ

багатоповерхівкаЖРЕРи ліквідовують, а потім увесь тягар оплат за ремонт не завжди якісних комунікацій, дахів, підвалів може лягти лише на плечі мешканців. За принципом: «Порятунок потопаючих — справа рук самих потопаючих». Люди невдоволені такою казусною ситуацією, адже чимало з них за роки життя, вносячи регулярно квартирну плату, фактично вже викупили свої квартири. А їм доводиться повертатися в нове рабство «комуняцького» ґатунку. Де ж декомунізація?

Маючи громадянське право звертатися до ЖРЕРу зі своїми проблемами, жителі й так є співвласниками свого будинку. До чого ж нам новотвори, нові керівники часто з числа старих «жрерівців», котрі таким чином звільняються від зайвих турбот? Від таких думок потерпають мислячі мешканці з вулиці Дрбролюбова, 6, де почали формувати ОСББ. Головні зауваження, що не ведеться нормальної роз’яснювальної роботи. Ніхто толком не ознайомлений зі статутом ОСББ. Всі завважили приписки квадратури квартир з появою «нової мітли» натомість майже розформованого ЖРЕРу. Ще й подейкують , що спершу взяли в усіх квартирах підписи за явку на збори щодо створення ОСББ, а потім цей папір оголосили результатом остаточного голосування.

Панове губернаторе і міський голово, заспокойте людей. У кожній справі має бути ясність. Люди (і не тільки за вказаною адресою) часто-густо знаходяться в нервовому стані. З’ясуйте причини відсутності демократичної прозорості щодо вирішення нагальних справ ОСББ. Демократія має восторжествувати. Во ім’я нації.

Петро МИГАЛКО, газета “Трибуна”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *