Ужгородські таксисти – російські агітатори?

таксіВ Ужгороді з’явились… російські диверсанти! Про це кореспонденту видання “Закарпатський кореспондент” повідомив очевидець.

За словами мешканця міста Ужгорода, в місті почали діяти диверсанти, замасковані під таксистів. Вони вкрай професійно вбивають людям в голову, що владу в Києві захопили фашисти, а Росія не агресор а друг України.

“Це не прості люди. Відразу видно, що це спеціально навчані агітатори-диверсанти, оскільки ця група діє за чітким планом. Слова цих агітаторів повторюються чітко під копірку. Я три рази потрапляв на них. Це таксисти, номера луганські, або ж донецькі. Востаннє мене підвозила Ауді А3. Чоловік середніх років відразу розпочав свою агітацію почувши, що я розмовляю російською. Уся розмова зводиться до того, що хунту потрібно скинути. Я дав йому свого номера телефону, чоловік сказав мені, що про подальші дії повідомить.

Хочу відмітити, що це не прості переселенці. Можу спокійно стверджувати, що можливо вони будуть маскуватись під переселенців із Донбасу, але я впевнений це російські професійні політагітатори-диверсанти” – розповів кореспонденту очевидець…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *