Letyshops

Ужгородська державтоінспекція майже в повному складі відправляється на АТО

ДАІшникиУжгородська державтоінспекція майже в повному складі відправляється на АТО і закликає всіх водіїв проявити свідомість і не порушувати правила дорожнього руху. 

У п’ятницю більшість співробітників ДАІ м Ужгорода відправляються в зону АТО строком на один місяць. 
В місті залишиться максимум 5 співробітників структури, які просто фізично не зможуть як слід контролювати дотримання ПДР на дорогах. 
У зв’язку з цим керівництво ДАІ закликає: будьте патріотами – дотримуйтесь правил дорожнього руху. 
Як пояснив сам начальник Ужгородського ДАІ Олексій Співак, зараз багато людей допомагають країні у війні, як можуть: одні йдуть в добровольці, інші займаються волонтерством, ще хтось, не маючи вільного часу, жертвує гроші. 
Але є й люди, які просто вважають достатнім повісити на автомобіль прапорець України, але при цьому навіть не припаркуються в місті так, щоб не заважати оточуючим. 
У зв’язку з цим Олексій Михайлович закликає: проявляйте свій патріотизм не тільки, хто писав гнівні коментарі в Інтернеті і розвішуючи модну нині національну символіку, але і в таких звичайних речах, як дотримання українських законів. 
Крім того, співробітники ДАІ звертаються до всіх активістам міста з проханням: 
– Якщо побачите порушення водіями правил дорожнього руху, то не проходьте мовчки повз, а зробіть водієві зауваження. Бо дуже важливо, щоб протягом цього місяця, поки не буде ДАІ, в місті залишався порядок на дорогах.

Новини Закарпаття

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *