Розпочався чемпіонат Закарпатської області з художньої гімнастики

0_k__5273872-У суботу, 5 квітня в Ужгороді розпочався ІІІ відкритий чемпіонат Закарпатської області з художньої гімнастики. На захід завітали депутат обласної ради та меценат змагань Олександр Ледида, президент Федерації художньої гімнастики Закарпаття Валентина Плавайко, ужгородці.

На змагання з художньої гімнастики з’їхались представниці спортивних шкіл із Хмельницької, Львівської, Чернівецької, Вінницької областей, міста Мукачева та Ужгорода. Загалом більше 120 участниць, Закарпаття представило – 70 спортсменок. Вікова категорія гімнасток – від 4 до 17 років. У програмі змагань – вправи зі стрічкою, обручем, булавою, м’ячем, скакалкою та вправи без предмета.

У вітальному слові Олександр Ледида зазначив:

– Шановні учасниці відкритого чемпіонату області з художньої гімнастики, ми щиро раді, що сьогодні ви завітали на Закарпаття. Маю надію, що нестабільна політична ситуація в країні негативно не відобразиться на юних гімнастках, які бажають займатися цим красивим видом спорту. Я завжди підтримував і буду підтримувати всі намагання розвивати цей граційний вид спорту.

У свою чергу Валентина Плавайко сказала:

– Сьогоднішні змагання – це показовий етап перед майбутнім чемпіонатом України, котрий відбудеться в Сумах 25-27 квітня.  Відрадно, що кількість гімнасток в області щороку зростає. Цьому й звісно сприяють умови для тренувань, проживання гімнасток.

Так, переглянувши всі сьогоднішні виступи, журі обрали найкращих учасниць у виступах без предмета. Тож переможницями стали: серед гімнасток 2005 року народження – Олена Небаєва, Анастасія Гурська, Анастасія Кітик; у групі 2004 року народження – Даша Багрій, Світлана Вдовиченко, Дарья Кульчитська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *