Прокуратура Ужгорода збирається остаточно викорінити гральний бізнес в місті

гральні автоматиПопри те, що Законом «Про заборону грального бізнесу в Україні»,  гральний бізнес в державі заборонено, проблема існування цього виду діяльності в Ужгороді до кінця не вичерпана: непоодинокими є випадки виявлення правоохоронними органами грального бізнесу на території міста.

Заступник прокурора міста Ужгорода Іван Дем’янчук зазначає: “Виявлення грального бізнесу є непростим, адже часто недобросовісні підприємці діють завуальовано. У зв’язку з цим, прокуратура міста Ужгорода закликає громадян сприяти у боротьбі з гральним бізнесом, з метою остаточного викорінення цієї протизаконної підприємницької діяльності. Це потрібно насамперед тому, що проблема грального бізнесу – перш за все проблема соціальна. Оскільки переважна більшість гравців не можуть самостійно позбутися цієї залежності, вона може призвести до фінансового краху людини і, відповідно, різних трагічних наслідків.

У зв’язку з цим, всіх, хто став свідком існування гральних автоматів в Ужгороді, просимо негайно повідомляти за номером 102 міськвідділ міліції у будь-який час доби, з метою проведення перевірки, документування та притягнення винних осіб до передбаченої Законом відповідальності”, – повідомляє прес-служба прокуратури міста Ужгорода.

Довідка:

Стаття 203-2. Кримінального кодексу України —

Зайняття гральним бізнесом

1. Зайняття гральним бізнесом –

карається   штрафом   від   десяти   тисяч  до  сорока  тисяч
неоподатковуваних   мінімумів   доходів  громадян  з  конфіскацією
грального обладнання.

2. Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою
за зайняття гральним бізнесом, –

караються  штрафом  від  сорока  тисяч  до  п’ятдесяти  тисяч
неоподатковуваних   мінімумів   доходів  громадян  з  конфіскацією
грального обладнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *