Letyshops

Одного із злодіїв, які протягом півроку грабували оселі жителів Ужгородщини, затримано

затриманняПротягом останніх півроку на території Ужгородського району сформувалася злочинна група осіб, які систематично вчиняли крадіжки з приватних будинків громадян.
Від рук зловмисників постраждали жителі села Баранинці, Сторожниця, Минай, Оноківці та ще ряд населених пунктів в Ужгородському районі.
Будинки злодії вибирали тільки ті, які з вигляду були більш заможні. Всередину потрапляли шляхом злому вхідних дверей і віджиму вікон. Крали все підряд, що можна було б продати.
Зрештою нахаби потрапили в поле зору працівників карного розшуку Ужгородського райвідділу міліції та обласного управління карного розшуку. Правоохоронцям вдалося отримати інформацію, що дані особи готуються до скоєння чергової крадіжки з одного з будинків в селі Оноківці. Там їх уже й чекали …
Очікування не було марним – злодії прийшли «на справу». Але так просто вони міліціонерам не здалися: пручалися й намагалися втекти. Однак з правоохоронцями їм конкурувати не вдалося …
Один з підозрюваних був затриманий на території Ужгорода, а іншому все ж вдалося втекти.
Особистість злодіїв вже встановлено – це мешканець Ужгорода та Перечинського району. Один з них доставлений в ізолятор тимчасового утримання, іншого розшукують.
Триває досудове розслідування.
Новини Закарпаття

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *