Doc.ua запис до лікаря

Значна частина мешканців Закарпаття можуть залишитися без телебачення

телебаченняЗ першого липня 2015 року згідно міжнародних домовленостей на території України буде припинено роботу аналогових телепередачів. Після цього на території Закарпаття більша частина його жителів залишиться без доступу до телебачення, адже нині лише 50% території області охоплено цифровими телерадіоефіром.

На Закарпатті з 2011 року впровадженням цифрового стандарту телебачення займалося ТОВ «Зеонбуд», яке вело розбудову багатоканальних мереж MX-1, MX-2, MX-3, MX-5 у стандарті DVB-T2 на 23 телевежах. Наразі підприємство вже змонтувало телепередавачі на шести вежах в Ужгороді, Мукачеві, Хусті, Сваляві, Рахові та Великому Березному. На вересень 2014 року близько половина населення Закарпаття не має доступ до цифрового телебачення, а в Міжгірському та Воловецькому районі взагалі відсутнє цифрове мовлення.

Цього року роботи з розбудови цифрового телебачення на Закарпатті припинилися.  Керівництво області нещодавно звернулося до голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка з проханням прискорити виконання державної програми розвитку цифрового телебачення.

uzhgorod.in

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *