Збір коштів для захисту майбутнього ужгородців

Збір коштів для захисту майбутнього ужгородців

ужгород9 листопада сесія міської ради прийняла десятки земельно-приватизаційних рішень сумнівної законності. А найголовніше те, що прийнято містобудівельні документи (план зонування та коригування 2013 до генерального плану міста), проти ухвалення яких громада відчайдушно боролась з травня цього року.

Найбільш кричущими наслідками прийняття містобудівельних рішень є те, що під будівництво виділяються землі на територіях, де таке будівництво неможливе відповідно до законодавства України. Так, наприклад:

    • 100% території парку «Перемоги» втрачає своє рекреаційне призначення і отримує статус зони будівництва багатоповерхівок, будівництва торгово-розважальних комплексів та торгівельних об’єктів.
    • На частині зеленої зони з природоохоронним статусом (парк «Боздоський») заплановане будівництво торгових, житлових та культурних об’єктів.
    • В охоронній зоні в межах історичного ареалу міста (автостоянка по вул. Гойди – більше відома, як стоянка Погорєлова) заплановано житлово-офісну забудову.
    • Дано старт масовому узаконенню сумнівної зміни цільового призначення земель.

Ми будемо оскаржувати до суду рішення міської ради про внесення змін до генерального плану (коригування 2013), про план зонування міста, про передачу у постійне користування ділянки на 0,9 га території парку «Перемога», а також інші рішення прийняті 9 листопада.

Для цього нам потрібно сплатити судовий збір. Мінімальна вартість за одну позовну вимогу складає 551,20 грн. На жаль, оскарження одного рішення потребуватиме разом із забезпеченням орієнтовно 1400 грн. і це тільки одна справа!

Досвід відстоювання Кірпічки впродовж вересня-листопада показали, що ужгородці обмежені у доступі до об’єктивної інформації про стан справ у рідному місті. Газетярі на відміну від он-лайн медіа не публікують повідомлення, які йдуть в розріз з уподобаннями їх власників (редакційна цензура). Відвідувачів більш демократичних он-лайн медіа та користувачів соціальних мереж серед ужгородів не багато, менше 15% активних громадян. Тому ми вирішили друкувати власний бюлетень і для цього нам також потрібні кошти. Очікується наклад у 10-20 тисяч примірників одного випуску. Вартість одного примірника – 0,25 грн. або 2500-5000 грн. залежно від накладу.

 

Ужгородці, закликаємо Вас підтримати Кірпічку та внести суму, яку вважаєте за потрібне на рахунок партнерської організації. Будемо раді кожній копійці:

 

громадська організація «Ужгородська громадська рада»

ЄДРПОУ 39638639,

розрахунковий рахунок 2600201635953,

відділення ПАТ «Кредобанк» у м. Ужгороді, МФО 325365,

призначення платежу: доброчинна пожертва.

 

Про кожну витрачену копійку буде публічний звіт.

Усі наші зусилля не будуть змарновані, ми разом переможемо!

 

#Кірпічка

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *