Заяви закарпатської ОПОРИ про її незаангажованість виявилися брехнею (документ)

Заяви закарпатської ОПОРИ про її незаангажованість виявилися брехнею (документ)

опора3Видання “Трибуна” повідомляло, що закарпатське віділення ОПОРИ конторолюється структурами Віктора Балоги.  Хоча її представники неодноразово публічно заявляли про свою незалежність. Підтвердження продажності ОПОРИ ми бачимо у інформації, яку вона оприлюднила за наслідками виборів: 

За результатами паралельного підрахунку голосів, який проводився ОПОРОЮ, найбільшу кількість голосів отримав кандидат від Демократичної партії угорців України Золтан Бабяк. Він отримав 54,9%  або 5 тис.547 голосів виборців.

Результати паралельного підрахунку голосів базуються на даних дільничних виборчих комісій, які були відображені у їхніх первинних протоколах.

Друге місце зайняв кандидат від політичної партії «Єдиний центр» Ольга Бізіля – 22,91% або 2 тис.315 голосів виборців.

Третє місце посів кандидат, висунутий партією КМКС-Партія угорців України ОросГейза-11,24% або 1 тис.136 голосів виборців.

Висуванець  партії «УДАР» Віталій Антіповнабрав 1,57% або  159 голосів.

Усі інші кандидати разом набрали 5,22 % або 527 голосів виборців.

Не підтримали жодного кандидата 0,7 % або 71 виборець.

Недійсними визнано 7,66 % або 349бюлетенів.

Чомусь ОПОРА у своєму звіті забула згадати кандидата від “Свободи” Василя Вовкуновича, що зайняв четверте місце з 204 голосами. Як відомо Єдиний Центр зробив Василя головним “ворогом” своєї висуванки Ольги Бізілі. І весь чорний піар мукачівської бригади був спрямований проти націоналіста. 

Як бачимо з діаграм, що розповсюдила ОПОРА організація  на четверте місце поставила представника УДАРУ Віталія Антипова. Тому читаючи матеріали від цієї мережі будьте обережні, достовірна інформація не гарантується.

опора3 опора2 опора


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.