Затриманого на хабарі працівника управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області випустили під заставу

Затриманого на хабарі працівника управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області випустили під заставу

Затриманого на хабарі працівника управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області Олега Черепаню випустили під заставу в 34 тисячі гривен. Таке рішення прийняв Ужгородський міськрайонний суд

Олег Черепаня, головний спеціаліст відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області був затриманий внаслідок результативної співпраці слідчого відділу прокуратури Закарпатської області та відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України в Закарпатській області при одержанні 6 тис грн неправомірної вигоди головного спеціаліста відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області (ч. З ст. 368 КК України).

Попередньо встановлено, що вказану суму працівник Укртрансбезпеки вимагав та одержав від закарпатця за сприяння, з використанням свого службового становища, у виготовленні ліцензії на перевезення пасажирів на таксі, а також легковими автомобілями на замовлення.

 

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *