Затримано всіх трьох гвалтівників вагітної дівчини з Ужгорода

Затримано всіх трьох гвалтівників вагітної дівчини з Ужгорода

гвалтівникПро це повідомляється на сторінці УМВС України в Закарпатській області у мережі Фейсбук: Взяли всіх!!!!!

Раніше повідомлялося, що :

Вже відомо, що ґвалтівник був не один. Їх виявили працівники роти патрульної служби Ужгородського міськвідділу міліції. На даний час один із зловмисників, а саме 34–річний житель с. Концово дає покази у слідчому відділі міліції. Особи двох його спільників встановлено. Міліцією вжиті всі заходи щодо затримання двох спільників.

 Сьогодні обідньої пори за телефоном «102» до Ужгородського міськвідділу надійшло тривожне повідомлення. Мова йшла про підозру в зґвалтуванн 17 річної дівчиниі. Негайно за вказаним напрямком було спрямовано наряд роти патрульної служби міськвідділу міліції. На місці події правоохоронці помітили, що із закинутого приміщення приватного будинку, неподалік озера, виходять троє чоловіків, які побачивши міліціонерів почали втікати.

 

Працівниками ППС міста Ужгорода на місті злочину було затримано одного із зловмисників – саме 34–річного мешканця Ужгородського району. Особи двох втікачів вже встановлено – ними виявилися мешканці с. Концово, Ужгородського району, віком 16 та 27 років. Вони ж підозрюються у скоєнні ряду кримінальних правопорушень на території міста.

 

Начальник УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич прокоментував затримання: « Гвалтівникам і бандитам світить тюрьма до десяти років. Вчасно зреагувала служба ППС. Правоохоронців, що викрили нелюдів – заохочу»

 

Нагадуємо, що в Ужгороді є додатковий телефон виклику міліції – 61-43-46.

 

Інформація Ужгородського МВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *