Затримана СБУ журналістка Russia Today добровільно покине територію Закарпаття (ВІДЕО)

Журналістку російського телеканалу Russia Today зобов’язали полишити територію України до понеділка через спроби дестабілізувати ситуацію на Закарпатті.

тудей

Аліну Емпріміан затримали, коли вона знімала один із мітингів у закарпатському Ракошино, – йдеться в сюжеті ТСН.Т ам упродовж тижня селяни блокували дороги, налякані чутками про примусову мобілізацію, які хтось наполегливо розповсюджував. Уже на громадських слуханнях, російська журналістка, наполегливо цікавилася у ракошинців, чому вони знову не перекривають дорогу і цим викликала підозру. СБУ на три години затримала журналістку для з’ясування обставин.
Виявилося, що журналістка працює на Russia Today і є громадянкою Америки. Утім на територію України дівчина потрапила за російським паспортом, бо має також і російське громадянство. В Україні – не вперше. В соцмережі є її фото з Краматорська на тлі розфарбованої в триколор назви міста. Нині свобода російської журналістки не обмежена. Вона добровільно зобов’язалася до четвертого серпня полишити територію України і видалила відзняте відео.

http://

1 Comment

  1. как украинское правительство боится правды,что журналиста высылают ,а может у нее под юбкой план?????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *