Заступників голови Закарпатської ОДА привезуть з-за меж області, – Олексій Петров

Заступників голови Закарпатської ОДА привезуть з-за меж області, – Олексій Петров

Наприкінці квітня Закарпаття отримало нового керівника області. 23 квітня перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив голову Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Петрова. Цього тижня новопризначений голова Закарпатської ОДА зустрівся із журналістами та відповів на деякі запитання.

Про кадрові зміни

За словами Олексія Петрова, деякі кадрові зміни очікуються. Заступники будуть не місцеві. «Бачення, хто саме це буде, є. Привезені в область. Не знаю, чи це добре, чи погано» – додав О.Петров.

Стосовно керівників департаментів, то голові ОДА, за його словами, «потрібен невеликий час, щоб розібратися». «За перший тиждень свою ефективність показують усі, потрібен невеликий час, щоб розібратися. Вибудувати календарний план щодо проведення аудиту, за результатами якої буду прийматися рішення. Щодо департаментів, то бачу деякі прогалини по звітах і по результатах взагалі. Зокрема, по висвітлення інформації департаментом охорони здоров’я про закупівлі», – О.Петров.

Про призначення головою Закарпатської ОДА

Олексій Петров озвучив своє бачення, чому саме він очолив адміністрацію Закарпатської області.  Причина, на його думку, полягає в комунікації із Сергієм Трофімовим, першим заступником керівника Офісу Президента України: «Трофімов відповідає за регіональну політику, він доволі часто ставив задачі про розбудові Кіровоградської області, я  був залучений в команду. Виконував задачі, був помічений. Пройшов співбесіду. Враховуючи масштаб проблеми, я прийняв рішення».

За словами Олексія Петрова, завдання, які покладає Президент на нього як голову Закарпатської ОДА, пов’язані з відсутністю або вакуумом центральної влади на Закарпатті. «Є складні питання, пов’язано з контрабандою, лісом. Навіть ті довідки, які йдуть по лінії правоохоронної системи, не в повній мірі характеризують ситуацію. Трохи викривляється інформація. Президент попросив, щоб я розібрався з інформацією, – пояснив Олексій Петров. – Наступний блок завдань пов’язаний з соціально-економічною ситуацією. Третє, це протидія розповсюдження COVID-19».

Зв’язки з групами впливу

«Регіональні групи впливу шукають можливості комунікувати, – каже О.Петров. – Позиція Президента – ніяких комунікацій з людьми, які є токсичними, люди які дотичні до регіональних груп впливу, щодо яких є встановлення інформація про незаконну діяльність».

Про стосунки з «Опозиційна платформа — За життя» та Ю.Бойко. «З Ю.Бойко знайомий по роботі СБУ, коли Бойко був міністром енергетики. Були справи, коли я його допитував. З 2014 року я з ним жодного разу не контактував. У нас різні бачення на те, як розвивається Україна», – запевнив О.Петров.

Чим займатиметься голова Закарпатської ОДА

У топі основних проектів, каже голова ОДА, – сміттєпереробний завод в області. Наразі вивчається інформація та документація по проєктах у цій сфері. А також покращення дорожньої інфраструктури та збільшення пропускної здатності КПП. «Є класні проекти, які заморозилися або застигли на певному етапі, або на виділенні земельних ділянок, – пояснює Олексій Петров. – Ще один з пріоритетів  — поширення мультикультурності в області. Перші поїздки були у Виноградівський та Берегівський райони. Сепаратизму нема. Спілкуючись з угорцями в Берегові та Виноградові відчув, що вони дійсно патріоти України і хочуть жити тут.  Щоб не спекулювати, багато інформації роздмухується. Насправді критичних моментів тут нема».

Про сім’ю та особисте

У нового керівника Закарпатської ОДА дружина та п’ятеро дітей, які приїхали разом з ним. «Найближчим часом буду орендувати будинок, задекларуємо цей факт», – пообіцяв він.

Із своїх сильних сторін Олексій Петров називає вміння створювати команду, яка працює на результат.

«Із слабких: відчуваю формат відносин з місцевою громадою, людьми. Інша ментальність, психотип, мені треба трансформуватися. Я дуже понятійна людина, я не розумію, як можна прийняти рішення і не виконати його», – додав О.Петров.

Заголовок

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *