Запрошуємо на теренову гру «Гурби-Антонівці»!

гурби2«Молодіжний Націоналістичний Конгрес» оголошує відбір 330 учасників спортивно-патріотичної теренової гри «Гурби-Антонівці»!

 

1-4 травня на місці найбільшого бою НКВС та УПА, що відбувся в лісовому масиві на межі Тернопільської та Рівненської областей, дві команди пліч-о-пліч змагатимуться за першість. На 25 кв.км. лісів та боліт розгортатимуться найнеочікуваніші сценарії: нічні маневри та пошуки «штабу» супротивника, сутички з командою досвідчених диверсантів, шанс сказати своїм слабкостям впевнене «ні» та пройти фізичну і моральну підготовку.

 

«Гурби – це те місце, де ти можеш відчути себе дійсно живим, де відчуваєш всю повноту життя, втому, біль, знесилення, злість, а часом розчарування, а тоді – ейфорію від виграного бою, чи гри, братерський дух та адреналін», – говорить учасник Мартин Стусяк.

 

гурби

 

«На Гурбах головне – не гра і розвага, а саме вишкіл. Я особисто перевірив здобуті там навики. З листопада вибухнув Євромайдан та революція, що потягнула за собою сутички з міліцією та «беркутом». Тут стали в нагоді шикування в лави, прийоми висмикування противника зі строю, зосередженість в умовах надзвичайного галасу та штовханини, розуміння важливості зберігання щільності строю. Пам’ятаю, тоді на майдані не раз бачив людей, які були на Гурбах. Без сумніву, хто був на майдані 11 грудня, не міг не впізнати в штовханині з міліцією гурбівського «курінь-на-курінь». Це приклад, як активна гра з елементами вишколу підготовлює тебе до зустрічі з реальною небезпекою чи екстремальною ситуацією в житті», – говорить Іван Фацинець, учасник гри.

 

До змагань допускаються учасники, які досягли 18-ти річного віку, але мають не більше 28 років (до 35 років, як виключення).

 

Щоб відчути ті емоції, які протягом всього року переслідують кожного з учасників гри, щоб 

відчути смак перемоги, щоб зрозуміти – що ж таке «Гурби-Антонівці саме для Тебе –заповнюй анкету учасника на сайті gurby.org.ua.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *