“Залізний” полковник Сергій Кривонос обговорив у Вашингтоні план підвищення обороноздатності України

“Залізний” полковник Сергій Кривонос обговорив у Вашингтоні план підвищення обороноздатності України

Вашингтон. Робоча поїздка добігла кінця, час підбити підсумки.

У 14-му, я був у відрядженні в Америці але у мене тоді було інше завдання – побудування Сил Спеціальних операцій та допомога у розбудові та матеріально-технічному забезпечені ЗСУ. Цей візит у новому статусі і питання до обговорення державного стратегічного рівня.

В ході візиту взяв участь в конференції US-Ukraine Security Dialogue X: Taking Measure of Russia’s Hybrid War Against Ukraine – діалог з питань безпеки, головною темою якої було питання вжиття заходів щодо гібридної війни Росії проти України.
Мав багато зустрічей, відвідав Державний Департамент, Міністерство оборони, Комітет з міжнародних справ Сенату.

Поспілкувався зі Співголовою Українського Корпусу в Палаті представників Конгресменом Фіцпатріком, з керівництвом провідних американських аналітичних установ: Atlantic Council, Jamestown Foundation, Heritage Foundation.

Також мав зустрічі з добрими знайомими керівником Центру Байдена Mike Carpenter та легендарним генералом, колишнім Командувачем військами НАТО під час югославської кризи Wesley Clark.

Під час усіх зустрічей тема до обговорення одна – презентація плану підвищення обороноздатності України до рівня, який унеможливить окупацію, обговорювались питання підвищення якості та ефективності американської військової допомоги, посилення санкцій проти агресора, можливостей розвитку американо-українського співробітництва загалом.

Ну й звісно політичні питання напередодні виборів. Пояснив своє рішення брати в них участь – не можу миритись з негативними явищами, саботуванням та імітацією реформ в армії, секторі безпеки та оборони та в суспільстві загалом. Є впевненість, що не дивлячись на результати виборів, усі домовленості та намічені плани будуть реалізовані.

В Шатах дуже уважно слідкують за подіями в Україні, і будь які чвари і скандали не на нашу користь. Запевняю, ми зруйнуємо внутрішні чвари, мобілізуємо всі сили і розбудуємо України, тому що тільки після перемоги може бути мир.

PS
Нажаль, під час візиту до Вашингтону пропустив два прямих ефіри. Прошу вибачення у всіх, хто чекав. У майбутньому говоритиму на перед про зміни в медійному графіку.

Сергій Кривонос, 1-й заступник командуючого Сил спеціальних операцій ЗС України, кандидат в Президенти України.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *