Закарпаття виявилося політичним задвірком України

тимошенкоОбласть не спішать відвідувати політичні лідери країни.

Про це інформує громадська мережа ОПОРА.

Кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко планує візит до Закарпатської області, однак про точні дати наразі невідомо.

Про це повідомив координатор Закарпатського обласного виборчого штабу Михайло Качур, коментуючи доволі слабку рекламну активність екс-прем’єр-міністра у межах Закарпатської області. «Юлія Тимошенко планує візит на Закарпаття у рамках своєї передвиборчої кампанії. Разом з тим у зв’язку із ситуацією в Україні це не прив’язано до змін жодних дат і це справа її головного штабу», – зазначив Михайло Васильович. Він уточнив, що такі завдання, як планування приїзду кандидата у регіон, вирішують на рівні центрального штабу. Станом на 18 квітня на території Закарпатської області від початку виборчої кампанії не зафіксовано жодного біл-борда чи агітаційного намету колишньої прем’єрки. Михайло Качур прояснив, що стратегія кампанії екс-прем’єра полягає в особистому спілкуванні з виборцями.

Водночас партійці закарпатської «Батьківщини» цього тижня таки проявили активність: 17 квітня презентували обласний осередок Руху опору, в який ввійшли координатор виборчого штабу Михайло Качур та закарпатські армійські офіцери запасу.  Під час презентації спікери наголошували: ідея Руху опору – не партійна, а організаційна з метою консолідувати зусилля тих людей, котрі хочуть захистити країну від потенційних ворогів.

Інші кадидати також поки утримуються від поїздок на Закарпаття.

«Виборчий штаб Олега Тягнибока очікує на візити куратора Закарпаття від ВО «Свобода» Едуарда Леонова та свого кандидата вже найближчими днями після Пасхи», – повідомив керівник обласного штабу ВО «Свобода» Олег Куцин.

У Закарпатському штабі кандидата на пост Президента Дмитра Яроша також очікують на візит свого кандидата, але теж не знать коли саме.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *