Закарпаття очікує збільшення фінансування на ремонт шляхів наступного року

дорога мокра2Закарпаття включили до списку областей на які поширюється «дорожній» експеримент. Йдеться про законопроект згідно з яким до обласного бюджету скеровуватиметься 50 відсотків суми перевиконання щомісячних планових митних надходжень.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович. За його словами, відповідний проект Закону вже схвалений Верховною Радою у першому читанні. «Якщо рішення буде позитивним, Закарпаття може отримати на ремонт доріг із цих надходжень щонайменше 350 мільйонів гривень», – припустив М. Попович.
Крім того в державі з наступного року запрацює і так званий «дорожній фонд». Він повинен змінити систему управління коштами, котрі йдуть в країні на ремонт шляхів.  Із цих джерел, за словами посадовця, Закарпаття повинно отримати близько мільярда гривень.
Цьогоріч на Закарпатті на дороги було виділено майже 219 мільйонів гривень, враховуючи всі джерела фінансування. Слід зазначити, що це  найбільша сума за останні п’ять років.
Наразі дорожники краю готуються до зими: закуплено три тисячі тонн технічної солі, заготовлено більше десяти тисяч тонн «підсипочних» матеріалів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *