Категорії Новини

Закарпаття на порозі кадрових змін

На Закарпатті захиталися стільці під високопоставленими посадовцями. Першим на “виліт” готується заступник голови ОДА Іван Качур.

качур

У середу, 26 червня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида оголосив по догані начальнику управління освіти ОДА Маріанні Кляп та своєму заступнику, що курує цей напрямок роботи ОДА, Івану Качуру.

Причиною цього стало незадоволення віце прем’єр-міністром України Олександром Вілкулом станом підготовки на Закарпатті щодо виконання соцініціатив Президента України щодо забезпечення доступу дітей до дошкільної освіти, зокрема, повернення будівель садочків, що були перепрофільовані, а також – впровадження системи електронної реєстрації дітей для подальшого влаштування у дитячі садочки, підготовка освітніх закладів до осінньо-зимового сезону».
За словами віце прем’єр-міністра, Закарпатська область пасе задніх на фоні України з цих  питань
А ще напередодні чиновники  «малювали» керівнику області іншу картину. Олександр Ледида призначив контрольну перевірку за викладеними київським чиновником фактами недбальства та безгосподарності. Перевірка тривала тиждень.
І ось у середу, 26 червня, гримнуло. Губернатор оголосив по догані начальнику управління освіти ОДА Маріанні Кляп та своєму заступнику, що керує цей напрямок роботи ОДА, Івану Качуру.
…Мабуть, це вперше коли, Олександр Ледида — зазвичай виважений та толерантний керівник — гримнув кулаком об стіл. Подейкують, це тільки початок…
Остап Пательня, Сlipnews.info

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *