Закарпатцям пропонують залишатися людьми

 

  У вівторок, 11 березня о 12:00 відбудеться засідання Ужгородського прес-клубу. Тема актуальна: «Щоб залишатися людьми, навіть у найважчі часи нам потрібна музика». Зустріч відбудеться з нагоди запланованого на 19 березня концерту «Весна для скрипки, віолончелі та оркестру».

 

     Із журналістами зустрінуться Сергій Добош, керівник мукачівського струнного оркестру та Олександр Попович, прес-секретар проекту «Гірчичне зерно», під патронатом якого відбудеться концерт.

 

    Сергій Добош розповість про досвід співпраці зі львівськими колегами Остапом та Ольгою Шутко, а також про досвід подачі струнної музики сучасній молодіжній аудиторії, яка, начебто, не звикла слухати класику. А «Гірчичне зерно» подарує присутнім ЗМІ квитки на концерт та розповість про подальші наміри підтримки соціальних та громадянсько-спрямованих проектів.

 

      Після прес-конференції представники ЗМІ запрошуються у провулок «Гірчичне зерно» на відкриття фотовиставки «Революція у об’єктиві». На ній будуть представлені роботи ужгородських фотографів Сергія Гудака, Павла Білецького, Яноша Немеша та Сергія Денисенка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *