Закарпатців запрошують на Арт-майданчик творчого відпочинку за участі студентів Ужгородського інституту культури і мистецтв

Закарпатців запрошують на Арт-майданчик творчого відпочинку за участі студентів Ужгородського інституту культури і мистецтв

Про це повідомляє Ужгородський інститут культури і мистецтв на своїй сторінці у Фейсбук:

За участі студентів УжІКіМ 2 липня на набережній Незалежності, біля Лінгвістичної гімназії імені Т. Г. Шевченка, що в м.Ужгород відбудеться Арт-майданчик творчого відпочинку в рамках Всеукраїнського культурного марафону «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє», присвяченого 30-річчю Незалежності України.

Тут ви матимете змогу почерпнути синергію культурно- мистецької ниви – музики, пісні, поезії, яку даруватиме вам талановита молодь краю.

– Виступи студентів УжІКіМ – це завжди драйв, запал, позитивні емоції і любов до обраної справи, якими вони щиро діляться з іншими. Тож запрошую вас, дорогі краяни, долучитись до акції і тим самим заявити єдиною дружньою родиною, що у своїх прагненнях і мріях – жити в мирній, заможній, незалежній України – ми єдині!, – зазначає директор інституту Наталія Шетеля.

Ну що ж, до зустрічі о 17.00!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *