Закарпатців попереджають, що виробництво та торгівля пивом з 1 липня – з ліцензією

алкогольЗ урахуванням змін, внесених Законом № 71 до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», з 01 липня 2015 року підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

Згідно з внесеними змінами з 01.07.15 пиво – насичений діоксидом вуглецю пінистий алкогольний напій із вмістом спирту етилового від 0,5 відсотка об’ємних одиниць, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, що відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203.

Виробництво, імпорт, експорт, оптова та роздрібна торгівля алкогольними напоями здійснюється суб’єктами господарювання незалежно від форм власності за умови одержання ними відповідних ліцензій.

Таким чином, з 1 липня 2015 р. суб’єктам господарювання для здійснення діяльності з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом необхідно отримати відповідну ліцензію на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

При цьому чинним законодавством не передбачено отримання окремої ліцензії на виробництво, імпорт, експорт, оптову або роздрібну торгівлю пивом, у разі наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на виробництво, імпорт, експорт, оптову або роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *