Закарпатці застерегли “Правий сектор” від співпраці з корупціонерами уряду Азарова

Ôîòî Áîðèñà Êîðïóñåíêî 31.10.07Áàëîãà Âèêòîð“Правий сектор” став відкриттям Української революції. Якщо раніше про цю силу знала обмежена кількість громадян то після пам’ятних подій на Грушевського де націоналісти дали гідну відсіч загонам “Беркуту” про “Правий сектор” заговорили, як про реальну потугу, що має політичну вагу. Ніхто вже не звертає уваги на брехливі заяви олігарха Петра Порошенка, що люди в масках це провокатори, вони свій патріотизм доказали пролитою на барикадах кров’ю. Навпаки появилося багато осіб, що хотіли би погрітися у променях слави та примазатися до українських націоналістів.

Ми розуміємо, що хлопці зараз знаходяться на”гребені хвилі” але хочемо застерегти їх від деяких хибних кроків. Так на вчорашньому віче  в Ужгороді роздавалися листівки “Правого сектора” з Алгоритмом революції. Більшість вимог абсолютно обгрунтовані і життєво необхідні, особливо це стосується необхідності  тримати периметр Майдану та укріпляти оборонні позиції, набору добровольців, структуризація і вишкіл сил Самооборони та «Правого сектору» з метою перетворення їх у структури Національної Гвардії, Безпеки, Поліції.

Також заслуговує на увагу пункт де йде мова про те, що дяльність опозиційної трійки виявилась неефективною, тому необхідно розширити кількість людей, які приймають рішення на Майдані: “Андрій Парубій, Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, Юрій Луценко, Віктор Балога, Леся Оробець, Анатолій Гриценко, представник «Правого сектору», можливо ще хтось”.

З цього ряду кандидатур зразу ріже вухо прізвище Віктора Балоги, відомого організатора корупційних схем на Закарпатті та в Україні. Будучи головою Секретаріату Президента України Віктора Ющенка Балога створив злочинну систему отримання коштів за затрвердження на керівних посадах в органах державної влади та правоохоронних структурах, сприяв перетворенню СБУ на каральний, репресивний орган для розправ з політичними опонентами та бізнесменами.

В 2010 році вся Україна була шокована тим, що на президентських перегонах у Закарпатській області перемогу святкував Віктор Янукович. Завдячувати цьому він мав Віктору Балозі, що не шкодував грошей на забезпечення потрібного результату. Кожен з 900 тисяч закарпатських виборців отримав листа “щастя” від Віктора Балоги в якому той просив не голосувати за “найбільше зло” Юлію Тимошенко.

Батя Янукович гідно оцінив “таланти” тезки і призначив того Міністром МНС. Але Балозі цього було замало бо ще душу гріли спогади як йому добре велося у кріслі голови Адміністрації президента Ющенка. І от, Віктор Балога знову опанував конька опозиції і кинувся в бій разом з тими кого нещадно поливав брудом.

Тому “Правий сектор”, як структура, що не має на собі брудних плям пов’язаних з політичними моментами має обережніше відноситися до нових “друзів”, які пропонують матеріальну допомогу, а взамін хочуть стати учасниками переговорного процесу за квотою націоналістів.

Надання  Віктором Балогою  повстанцям 700 протигазів та іншої амуніції може трактуватися як пом’якшуюча обставина на ТРИБУАЛІ проти злочинців режиму Януковича, а не як індульгенція за здійснені злочини проти українського народу.

Слава Україні!

правий

2 Comments

  1. Любив він Януковича, тепер разлюбив. З ким не буває? І я раніше любила Гайдоша тепер Кинча люблю. Але відчуваю, що вже чопський Буркуш якийсь не байдужий. Ёов. Таке життя

  2. Балога як завжди Балога – політична повія з досвідом. А до речі чому про Поросенка не згадали ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *