Закарпатці, які декларували доходи, сплатили майже 12,5 млн. грн. податкових зобов’язань

податкиМайже 10 млн 486 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та близько 2 млн грн військового збору надійшло до бюджету в Закарпатській області. Це податкові зобов’язання, які громадяни зазначили в податковій декларації і сплатити, до 1 серпня 2016 року.

Податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору визначались у розмірах, які діяли в 2015 році. Так зокрема, ПДФО у розмірі 15% або 20% (в залежності від суми доходу) та військовий збір у розмірі 1,5%.

Нагадуємо, що «Деклараційна кампанія – 2016» розпочалась з 1 січня і тривала до 1 травня 2016 року. Загалом у кампанії взяли участь 8434 фізичні особи.

Варто зазначити, що органи фіскальної служби постійно працюють на удосконаленням умов для громадян, які декларують доходи. Зокрема, в Центрах обслуговування платників краю спеціалісти допомагають відвідувачам заповнювати декларації про майновий стан і доходи, надають консультації. В Центрах обслуговування платників розміщено спеціальні стенди, де знаходиться уся необхідна інформація про декларування доходів та отримання податкової знижки. Також для подання декларацій на офіційному сайті ДФС України (sfs.gov.ua) функціонує сервіс «Декларування онлайн».

ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *