Закарпатці вибороли медалі чемпіонату України з пауерліфтингу

   На базі СК «Локомотив», що у місті Коломия, пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів усіх вікових груп, в якому взяли участь представники 17-ти областей і Києва.

      У закарпатській команді найуспішніше виступила випускниця магістратури факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ, котра представляє ФСТ «Динамо», Наталія Мага. Змагаючись серед юніорок (U-23) у ваговій категорії до 57 кг, ужгородська спортсменка стала чемпіонкою з сумою триборства 390 кг, що вище за майстрівський норматив, і випередила срібну призерку на 147,5 кг! До речі, її результат виявився на 12,5 кг більшим за показник чемпіонки серед дорослих жінок, але вона мала пройти відбір на міжнародні молодіжні змагання, тож виступала серед ровесниць. Також в активі Наталії всі три золоті медалі за досягнення в окремих вправах (присідання 152,5 кг, жим лежачи 90 кг, тяга 147,5 кг).

      Серед чоловіків у ваговій категорії до 120 кг бронзовим призером став Богдан Міговк з Хуста, котрий підняв 820 кг у сумі триборства. Спортсмен також виборов «бронзу» у присіданні (302,5 кг) й «срібло» у тязі (342,5 кг). Його земляк Сергій Шустур посів сьоме місце у категорії до 93 кг.

      Успішно виступили на чемпіонаті й наші ветерани, котрі представляли місто Хуст. Серед спортсменів 1-ї вікової групи у ваговій категорії до 93 кг віце-чемпіоном країни з високою сумою триборства 732,5 кг став Віталій Фанта, п’яте місце посів Олексій Томищ, у вазі до 105 кг «бронзу» виборов Олександр Джумурат. У 3-й віковій групі переміг Михайло Гирич. 

      За підсумками змагань Наталія Мага здобула право представляти Україну на чемпіонатах Європи та світу з пауерліфтингу (U-23), що відбудуться у  Гаммі (Люксембург) і  Валетті (Мальта) у травні й серпні відповідно.

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *