Закарпатці також кидали яйцями у Симоненка

4 серпня 2013 року свободівці Рахівської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” разом із націоналістами Прикарпаття взяли участь в акції протесту проти комуністичного шабашу в смт. Яремче на Івано-Франківщині, де зірвали так зване “відзначення 70-ти річчя рейду Ковпака”. Бандерівський край не допустив комуністичного реваншу.

беркут

Як повідомив очільник Ясінянської “Свободи” Володимир Боклажук, до смт. Яремче з’їхалися півтисячі громадян, які зірвали комуністичну провокацію, адже вона відбувалася всупереч рішенню позачергової сесії Яремчанської сільської ради, на якій депутати заборонили будь-які акції з використанням совєцької символіки. Націоналісти разом із місцевою громадою не дали розгорнути червоні прапори, а мешканці села Микуличин заблокували великими дерев’яними колодами комуністичний табір, який ті розкинули напередодні. Микуличинці вимагають, щоби зайди залишили осквернену бальшевиками землю. Люди вигукували гасла, закидували яйцями й не дали провести комуністичний мітинг.

Сам Симоненко під пильною охороною за допомогою спецпідрозділу “Беркут” і працівників міліції, похапцем поклав квіти і намагався врятуватися під парасолькою від яєчних “залпів” розгніваних громадян. Він був змушений поспіхом зникнути під вигуки “Ганьба!”, “Симоненко – повія олігархів!”, “Серп і молот – смерть і голод!”.

“Такий свідомий громадянський спротив – свідчення того, що громадяни категорично налаштовані проти антиукраїнських сил. Адже ще живі свідки комуністичних репресій. Ми добре пам’ятаємо голод, боротьбу совєтів проти народної армії УПА та всі злочини, які дотепер не засуджені”, – зазначив свободівець з Ясіня Володимир Боклажук.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.