Закарпатці “полонили” Хорватію

Хорвати і закарпатці вчергове провели творчий фестиваль «ЯдранСтар 2013». Восьмий рік поспіль у хорватському Трогірі пройшов міжнародний конкурс дитячої творчості “ЯдранСтар “, співпартнером якого протягом двох років виступає Ужгородський національний університет.

фолькльор

 З ініціативи Федерації культурних програм, фірми “Бусоль вояж”, органів місцевого самоуправління Трогіра в республіці Хорватія з 18 по 23 червня 2013 року проходить традиційний міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості в номінаціях танцювальних, вокальних та інструментальних.

Цьогоріч колективи з Росії, України, Словаччини та Хорватії представили свої творчі доробки на розсуд міжнародного журі. Кращим визнали колектив “Ювента” з Москви, а серед колективів народної творчості – дитячий ансамбль з Іршавщини.

фолькльор2

На гала-концерті було представлено найкращі номери, що були презентовані протягом п’яти днів та наголошено, що наступний фестиваль розширить свою географію учасників, а поки що на учасників конкурсів дитячої творчості попереду очікує фестиваль-конкурс “Ліптовська сніжинка”, що пройде у січні у словацькому Ліптовському Мікулаші.

ядран


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.